Dnes je: Meniny má:
 
 
Aktuality
Historia
Technika
Súťažné výsledky
Fotogaléria
Video
Fórum
Plameň
Pohárová súťaž KA
2% z dane
Výbor DHZ
Kontakt
 
 
THHL

 
Technika
 
Odkaz venovaný technike, ktorou DHZ Krupina disponuje.
 
Avia A30
Automobil Avia sa skladá zo samostatnej kabíny vodiča a samostatnej skriňovej karosérie. Motor je uložený nad prednou nápravou, hnaná je zadná náprava. Kabína vodiča má 3 miesta na sedenie. Skriňová karoséria má v prednej časti priestor na prepravu 8-mich osôb. Tento priestor má na oboch stranách dvere.

           Foto
 
Zásahová PS12
Zásahová Prenosná motorová striekačka sa skladá z týchto častí: Motor škoda, čerpadlo, výveva, nosítka, nádrž na palivo, prístrojová doska, elektrická výbava. Striekačku PS12 možu prenášať štyri osoby a preto je možné použiť ju k haseniu požiaru i v miestach, kde je vozidlám ťažko prístupný vodný zdroj.

           Foto
 
Športová PS12 s obsahom 1,6
Súťažna Prenosná motorová striekačka bola za pomoci mesta Krupina zakúpená v roku 2007. Hlavný dôvod bol ten, že na zásahovej PS 12 sa nemohli robiť žiadne športové úpravy, ktoré boli potrebné k dosahovaniu lepších časov požiarneho útoku. V roku 2007 boli na nej vykonané nevyhnutné opravy a bola prestriekaná tak, že základ tvorí červená farba.

viac
           Foto
 
Športová PS12 s obsahom 1,9
Kúpa prvej športovej PS12 nebola šťastná. Nemenovaní zástupcovia istého DHZ nám ju predávali ako mašinu vyššieho obsahu. Keď sa nám po prvých tréningoch a súťažiach nezdala v zime sme ju rozobrali a zistili, že skutočnosť je niekde inde. Žiaľ v tej dobe sa nám nepodarilo túto vec vyriešiť a tak sme začali snívať sen o novom výkonnejšom stroji.

           Foto
 
Čerpadlo Honda WB30
Čerpadlo Honda WB30 sa nám podarilo zakúpiť vďaka odsúhlasenému projektu v Raiffeisen Bank. Pôvodne sme hľadali sponzora, ktorý by nám pomohol s nákladmi, na šport. Vyšiel z toho projekt, ktorý spojil športovú a zásahovú činnosť. Uvedené čerpadlo by nám malo pomáhať na tréningoch, ale aj v prípade potreby pomoci občanom.

viac
           Foto
 
Stránku tvorí Ladislav Jakubička, kontak: mail